• Gezicht
La Prairie Skin Caviar Christalline Concentre Serum 30ml

La Prairie Skin Caviar Christalline Concentre Serum 30ml

van €336,00 
voor €295,00 

Spaarpunten : Niet voor aanbiedingen
Lees de spaarpunten informatie pagina voor meer uitleg en voorwaarden.

Beschrijving

De Crystalline Concentre van The Caviar Collection verwend je huid met een pure traktatie van luxe diamanten en kaviaar. Deze twee komen samen in de La Prairie Crystalline Concentre en zijn buitengewoon regenererend en voeden je huid waardoor je de stevige, stralende en jeugdige teint wordt herstelt. Het Kaviaar Extract zorgt ervoor dat je huid wordt geregenereerd, opgevuld en verstevigd.

Daarnaast zorgt La Prairie The Caviar Collection Crystalline Concentre ervoor dat het vochtgehalte van je huid herstelt wordt en egaliseert en verfijnt het de textuur van je huid waardoor deze er jong en stralend uit gaat zien. 

Gebruikswijze
Tip: Breng Crystalline Concentre ’s ochtends en/of ’s avonds aan op je gezicht nadat je deze goed hebt gereinigd. Spuit een druppel in je handpalm en verdeel het daarna met je vingers over je gezicht, hals en decolleté. Om de verzorging compleet te maken gebruik je daarna een hydraterende crème.

EAN:  kpw
Hoeveelheid:  30ml
Doelgroep:  V

Extra info

Commentaar
Er zijn momenteel geen product recensies
Schrijf een recensie voor dit product!


Extra info
Dit product is Tuesday 29 November, 2011 aan onze catalogus toegevoegd.Houd mij op de hoogte van La Prairie Skin Caviar Christalline Concentre Serum 30ml updates
Vertel iemand over dit product.
Hoeveelheid:     
Add to Del.icio.us
Add to Google Bookmarks
Add to Blogger
Add to Facebook
Add to Twitter
Add to MySpace


Meest verkocht:
Body To Body Massageolie Asha 500ml.
Body To Body Massageolie Asha 500ml.
 €6,25 
Depend Normal Plus  1563 12 ST
Depend Normal Plus 1563 12 ST
 €3,59 
Jordan Miracle Easy Floss (Voorheen de Startverpakking) 1ST
Jordan Miracle Easy Floss (Voorheen de Startverpakking) 1ST
 €3,99 
Otrivin Duo Neusspray 10ml.
Otrivin Duo Neusspray 10ml.
 €5,99 
Marigold Hobby Large 1 PAAR
Marigold Hobby Large 1 PAAR
 €3,34 
Anijstabletten Smulders 1 ST
Anijstabletten Smulders 1 ST
 €1,00 


Over Drogisterij.nl

Drogisterij.nl is een jong, fris, levendig en energiek bedrijf. Door onze jarenlange kennis en ervaring als gediplomeerde drogisten en schoonheidsspecialisten kunnen wij een zeer breed publiek bedienen en adviseren. Onze extra kennis met betrekking tot de homeo - en fytotherapie, voedingssupplementen en de uiterlijke verzorging zorgt voor een compleet pakket. Doordat we scherp letten op de wensen en behoeften van de consument hebben wij een prachtig uitgebreid assortiment ontwikkeld.

Over Drogisterij.nl