Idyl

Idyl Ibuprofen 200 mg suikervrij - 40st

Idyl Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

Artikelnummer: 882355
Beschikbaarheid: Op voorraad
€2,55 Incl. btw
Aantal:    In winkelwagen

Idyl Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.

Toepassing
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn,
menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn

Samenstelling: 
Werkzame stof: 200 mg Ibuprofen per tablet
Hulpstoffen: Maïszetmeel, voorverstijfseld zetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171),
hydroxypropylmethylcellulose type 2910, 5cP, erytrosine (E 127), 

Dosering:
Volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar
Eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen. Het is raadzaam de doseringen gelijkmatig over de dag te verdelen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Registratiehouder:
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen

Geen specificaties gevonden
 Toevoegen
Gebruik komma's om tags te scheiden.