Idyl

Idyl Paracetamol 500 mg met coffeine - 40st

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Artikelnummer: 882360
Beschikbaarheid: Op voorraad
€2,19 Incl. btw
Aantal:    In winkelwagen

IDYL Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg, tabletten

IDYL Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking.

Geneesmiddel: RVG 28811=55013 UAD

Toepassing
IDYL Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Samenstelling
Werkzame stoffen: paracetamol en coffeïne.
Hulpstoffen: microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B).

Dosering
De aanbevolen dosering is:
Kinderen (12 - 15 jaar; lichaamsgewicht 40 - 55 kg): 1 tablet
Maximaal aantal tabletten per dag:
Kinderen 40-44 kg: maximaal 4 tabletten per dag
Kinderen 45-49 kg: maximaal 5 tabletten per dag
Kinderen 50-55 kg: maximaal 6 tabletten per dag.
Volwassenen: 1 of 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

Aanwijzing voor het gebruik
De tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water.

Tussen de opeenvolgende momenten van inname moet tenminste 4 uur tijdsverschil zitten.
Afhankelijk van het opnieuw optreden van verschijnselen kan IDYL Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg herhaaldelijk worden toegediend.

Niet gebruiken bij:
Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

:
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen

Geen specificaties gevonden
 Toevoegen
Gebruik komma's om tags te scheiden.